ExodusForum

Witajcie Na ExodusForum

Ogłoszenie

Wlasnie Ruszyła Kandydatura Na Tutora ! Prosze Pisac Swoje Propozycje !

#1 2009-06-24 08:39:57

eXodus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 8
Punktów :   

Faq Dla Tutora

Oto pomocnik dla każdego kto chciałby zostać tutorem.
Pamietajcie,ze mlvl tutora NIE ROSNIE,jest to blad silnika,z ktorym nie moge sobie poradzic.

Podanie!!!
Powinno zawierac tylko takie rzeczy jak:
- Opis swojej osoby(krotki zwiezly i na temat).
- Powod dla ktorego dana osoba chce zostac tutorem.
- ankieta z opcjami "tak" oraz "nie"
- w temacie wpisujemy TYLKO NICK

Nic wiecej!!!!


Wymagania:
1. Odpowiednie zachowanie
Dzieciom 7 letnim dziekujemy. Osoba, ktora nie potrafi prowadzic rozmowy na poziomie,nie przerywajac i nie powtarzajac wielokrotnie sie, nie zostanie tutorem. Osoba, ktora prosi o bonusy, nagrody, "zalatwienie" sprawy, tylko dlatego,ze jest tutorem - dluzej nim nie bedzie. To sa tylko przyklady, ale mam nadzieje,ze zrozumieliscie o co mi chodzi.

2. Odpowiedni lvl
Minimalny lvl dla graczy serwera ExodusOts, to 500lvl. Zastrzegam sobie wyjątki. Osoba na stanowisku tutora powinna posiadac duze doswiadczenie zwiazane z serwerem.

3. Bezwzgledna i bezinteresowna pomoc.
Osoba na stanowisku tutora ma OBOWIAZEK pomagac innym graczom. Pomoc ta polega na tlumaczeniu(!), a nie prowadzeniu za raczke. Oczywiscie kazdy tutor moze ze swojego dobrego serca, zaprowadzic gdzies gracza, ale nie jest to jego obowiazek.

4. Sumiennosc wykonywanych obowiazkow.


Obowiazki:
1. J/W Pomagac graczom w formie "tlumaczenia" i "wyjasniania".

2. Tutor ma obowiazek byc obecnym przy tranzakcjach dotyczacych domku, jesli zostanie o to poproszony przez gracza.

3. Obowiazkiem tutora jest utrzymywanie porzadku na serwerze. Polega to na notowaniu "przestepstw" za pomoca SS badz filmikow. Upominaniu graczy o zachowanie. Przypominaniu punktow regulaminu (np. zakaz 'free items'). I tym podobne czynności poprawiajace przyjemnosc grania na serwerze Smile Z czasem nie tylko Hoster bedzie mial prawo banowac graczy.

4. Obowiazkiem tutora jest robienie konkursow. Kazdy tutor bedzie mial obowiazek przynajmniej raz w tygodniu zrobic konkurs. Forma i tresc dowolna. Im bardziej orginalne,tym lepiej. Moga byc stale cotygodniowe konkursy. Tutorzy nie moga robic jednoczesnie kilku konkursow - tylko jeden na raz Smile Nagrody do konkursow funduje administracja. Do kazdego konkursu 3 nagrody, cennosc nagrod jest ustalana przez administracje wzgledem konkursu.

5. Obowiazkiem tutora jest aktywny udzial w grze. dluzsze nieobecnosci bez wyjasnienia (najlepiej wczesniejszego privem) sa niedopuszczalne.

6. Obowiazkiem tutora jest obecnosc na ewentualnych spotkaniach Ekipy.


Nagrody:
Kazdy tutor otrzyma stosowne wynagrodzenie odnosnie swojej pracy. Wszystkie nagrody sa zagadka. nie nalezy o nie pytac, ani sie prosic. administracja uznaje - czy, kiedy,jaka,komu - nagrode przyznac.

Kazdy tutor dostanie outfit jakiego chce stworka !

Offline

 

#2 2009-06-24 16:41:11

Marrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 10
Punktów :   -2 

Re: Faq Dla Tutora

Ostatnio jak się zalogowałeś to mnie wyzywałeś i uważasz ze to dobre zachowanie tutora?


BraciSieNIeTraci=]

Offline

 

#3 2009-06-24 18:31:54

Marrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 10
Punktów :   -2 

Re: Faq Dla Tutora

Wyzywałeś dobrze pamiętam s tutora jeszcze nie miałem;]


BraciSieNIeTraci=]

Offline

 

#4 2009-06-24 22:33:11

Marrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 10
Punktów :   -2 

Re: Faq Dla Tutora

Nie nic nie mowie tutorów właśnie trzeba;],tylko ci mowie jakie było twoje zachowanie na stracie gry;]np."wyzywanie tutora"


BraciSieNIeTraci=]

Offline

 

#5 2009-06-25 14:35:02

vertigo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Faq Dla Tutora

@by Mentolex
Mi pomógł w Softach,jestem za tym żeby został Tutorem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwiezdneszczury.pun.pl www.dmt.pun.pl www.robaki.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.utopjec.pun.pl